KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16812017
nr 1681 2017
Einar Palme
(1901-1993), Sverige
Riddarholmen. Signerad. Blandteknik på pannå. Bladets mått: 24x40 cm, yttermått inklusive ram: 37x52 cm
måndag 24 februari 2025
kl 20:36:47
Einar Palme
Läs mer om Einar Palme